Jdi na obsah Jdi na menu
 


Článek 2011 - Cesta kocoura Mikeše

27. 12. 2011

Dogwalking / dogtrekking - Cesta kocoura Mikeše

Pejsků na výletě se sešlo opravdu spousta, spoustu lidí jsme ani neznali. Všichni jsme se sešli v půl devátý na nádraží Říčany, odkud jsme dál vlakem pokračovali do Mirošovic. V Mirošovicích jsme se se rozdělili na tři skupinky - dogtrekaři, procházkáři a jako poslední jsme šla naše skupinka. Nebyla to vlastně skupinka, jen tři holky a čtyři hafánci, byla to spíš komornější vycházka, proto také nebudu do informací o výletu psát všechny lidi, jen tu naší skupinku, neb to byl velký hromadný dogtrek.

K naší skupince jsme se přidaly náhodou. Jedna z organizátorek šla se svou kamarádkou a tak jsme se k nim přidaly. Měly krásnou ridgebačí slečnu Freyu, foxíka Willyho a foxátko Kukynku.

Šly jsme z Mirošovic, přes Hrusice, Mnichovice, Myšlín, Struhařov, Klokočná, Tehov, Světice a Říčany.

První problém nám udělala zřejmě naprosto snadná mikrokeš, kterou jsme se v Hrusicích pokoušely najít a nenašly. Druhý problém nastal, když jsme si chtěly cestu zkrátit kolem Mnichovic a nejít přes centrum města. Cesty v mapě vyznačené byly, jenže kolem všech byly ohradníky. Takže jsme spoustu času strávily bloumáním po lese, kudy se asi dostaneme kam potřebujeme. Další problém už naštěstí nepřišel a my mohly vklidu dojít do Říčan...

Informace o výletu

Jména psů: Freya, Kessi, Kaja, Willy
Rasy psů: RR, VOK, FXH
Majitelé: ? ,Martina Tichá, Daniela Lekičová
Stáří psů: 10 měsíců - 4 roky
Místo/okres: Říčany, Středočeský kraj
Celková vzdálenost: 23 km
Doba trvání: 6 hodin
Cesta po silnici: půl na půl
Hodně pejskařů: minimálně
Voda pro psy na cestě: ano (často)
Koupání pro psy: vyjímečně

Mapka výletu

 

http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/4/4673/4673930_3725ca8551ea04362006db79cb8337bb/images/stopika.jpg